Previous
Next

כל מה שרציתם לדעת על מקומות האחסון לחדר האמבטיה

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים האינטימיים ביותר בבית, חדר האמבטיה מעניק לנו חלל בו אנו יכולים לנוח ולהירגע לבד או עם בן הזוג, חדר אמבטיה מעוצב המשרה אווירה רגועה ונעימה יכול להפוך את שגרת יומנו לקלה יותר, אמבטיה מעוצבת המציעה לבעליה פינוקים שונים היא חובה בכל בית ודירה.

הפרמטרים שיבטיחו ארון אמבטיה איכותי:

ייעודו של הארון – ארונות אמבטיה משמשים אותנו לאחסנה של פריטים הנחוצים לנו בזמן הרחצה, אנו נוהגים לאחסן בארונות אמבטיה סבונים שונים, שמפו ומרכך שיער, מגבות וחלוקי רחצה, לבנים אישיים, בשמים, פרפומריה ומוצרי קוסמטיקה, לעיתים נוהגים לאחסן בארונות האמבטיה תרופות שונות.
עלינו להתאים את גודלו של הארון לגודלם של הפריטים המאוחסנים בו פריטים כגון מגבות דורשים מקום אחסנה גדול ולעומתם מוצרי הקוסמטיקה לא דורשים מקום אחסנה גדול.
חשוב לוודא שלאחר בחירת ארון האמבטיה תוכלו למצוא מקום לכל הפריטים החשובים לכם.

מטבחים מעוצבים

מטבח הבית הוא החדר החשוב ביותר, מרבית היום אנו מבלים במטבח אם לצורך בישול, אכילה או אפילו לצורכי עבודה, מטבח מעוצב, חדיש, ומשוכלל משרה בבית אווירה נינוחה ומזמין אותנו אליו, לקוחות רבים נוטים להמעיט בערכו של המטבח ולא להקפיד על כל אותם האלמנטים.
הדבר מורגש יותר באחד מחדרי הבית האינטימיים ביותר, חדר האמבטיה, עיצוב נכון של חדר האמבטיה יעשיר את חווית הרחצה בעשרות מונים.

עיצוב בית מורכב ממספר רב של אלמנטים שונים המתמזגים למקשה אחת של יופי והדר העונים לטעמנו האישי, עיצוב בית היא משימה קשה ומורכבת הדורשת מחשבה על כל פרט ופרט, פעמים רבות מגלים האנשים תוך כדי תהליך העיצוב את חשיבותם הרבה של האביזרים המשלימים למטבחים מעוצבים ולחדרי הבית הנוספים, שימוש מושכל באביזרים המשלימים מביא את עיצוב הבית לכלל שלמות ובחברת פלפל מטבחים ישלימו לכם את הנוחות והיופי על ידי אנשי מקצוע מיומנים בתחום במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

האם זה בשבילכם

בשנים האחרונות השתנתה התפיסה הקשורה לעיצוב המטבח, במקום מקום המשמש למטרת בישול בלבד מהווה המטבח של ימינו מקום מפגש לדיירי הבית. בעקבות ההיצע הגדול של מטבחים מעוצבים נדרש ידע מסוים בבחירת המטבח שעונה על דרישותיכם בצורה הטובה ביותר.

  1. הגדרת דרישות:

פעמים רבות בוחרים אנשים לרכוש מטבח בגלל יופיו, אבל קניית מטבח מעוצב צריכה להיעשות במחשבה רבה תחילה. הרי לא תרצו להתלהב ממטבח מסוים שראיתם בחדר התצוגה ולגלות לאחר מכן שהוא אינו ממלא את כל דרישותיכם.

  1. חומרים עמידים:

החומרים מהם עשויים המטבח חשובים מאוד, וודאו שבנוסף ליופי אותו אתם מקבלים מגיעה גם איכות. מטבח מעוצב צריך להחזיק מעמד בביתכם שנים רבות, מטבח העשוי מחומרים זולים לא יאריך ימים.

 

אביזרים משלימים

אביזרים משלימים הוא שמה של קבוצת אביזרים שאנו נוהגים להוסיף לחדרים השונים בבית, עיקר הדגש בהוספת אביזרים משלימים הוא במטבח.

חברת פלפל שמה לה למטרה לספק ללקוחותיה מטבחים באיכות גבוהה כך שמלאכת הבישולים תהיה קלה כל האפשר, חברת פלפל מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של אביזרים משלימים למטבח ולחדר האמבטיה, אביזרים שגן יתרמו עיצוב החדר וגם יהפכו את החיים לקלים יותר.
הגיעו עוד היום לפגישת ייעוץ ובחרו את חדר האמבטיה או המטבח המתאים לכם.

בין האביזרים המשלימים הנפוצים במטבח ניתן למצוא:

ברזים – מבחר הברזים העומדים לשירותינו הוא רב וגדול, כיום אנו יכולים לבחור בברזים פשוטים ובסיסיים בעלי פונקציה אחת או בברזים חכמים המסוגלים לכוון את טמפרטורת המים בצורה דיגיטאלית, בחירת ברז למטבח היא נושא עיצובי חשוב מכיוון שבחירה לא מתאימה יכולה לפגוע במראה אותו רציתם ליצור, חשוב מאוד לבחור ברז שיתאים לעיצוב אותו בחרתם וכן שיהיה נוח לעבודה.

פלפל מטבחים - משנת 1980