מטבחים מעוצבים

איך בוחרים עיצוב למטבח?

מטבח הבית הוא החדר החשוב ביותר, מרבית היום אנו מבלים במטבח אם לצורך בישול, אכילה או אפילו לצורכי עבודה. מטבח מעוצב, חדיש, ומשוכלל משרה בבית אווירה נינוחה ומזמין אותנו אליו.
המטבח המעוצב מתאפיין ביכולתו לענות על צרכינו בצורה מדויקת, במטבח מעוצב מוקדשת מחשבה על כל פריט בו אנו משתמשים. לדוגמא התנור שהוא אחד מהכלים החיוניים ביותר במטבח ימוקם בצורה שתקל עלינו את הגישה אליו, המיקרוגל יוסתר ויתמזג עם ארונות המטבח, המדיח ישתלב בצורה מושלמת בארונות המטבח שבחרנו והמטאטא והמגב יכנסו למקום ייעודי שהוכן להם מראש.

איך בוחרים מטבח:
פעמים רבות תוך כדי חיפוש עיצוב המטבח המושלם מגלים הקונים כי אינם יודעים אילו שאלות לשאול ואילו דברים צריך לבדוק ולוודא בזמן עיצוב והזמנת מטבח מעוצב.

  1. האם המטבח שאנחנו רוצים מתאים למרחב?
    היתרון הגדול אצלנו הוא שהלקוח יכול לעצב את המטבח כראות עיניו. אנו נמדוד, נעצב ונשרטט את החלום שלכם ונייעץ לחללי אחסון ופתרונות חכמים שיתנו לכם את המענה המדויק לעיצוב שחלמתם עליו.
2. כל הכלים נחוצים?

לפני שאתם חושבים על עיצוב המטבח, בדקו מהם הכלים שיש ברשותכם שתרצו לאחסן במטבח. לאחר שמיינתם והחלטתם אילו מוצרים חשמליים וכלים שימושיים לכם במטבח- ניתן לתכנן את כמות הארונות ומקומות האחסון בהתאם לגובה ולרוחב שטח המטבח.

  1. האם העיצוב מתאים לשאר הדירה?

כאשר מתכננים מטבח אנו רוצים שהוא יתמזג לשאר חלקי הבית ולכן אל תמהרו, התייעצו אתנו מהי הדרך הטובה ביותר לשלב את המטבח לשאר חלל הבית. תבררו את כל המידע שברצונכם לקבל ובססו עליו את החלטתכם.

הצלחתו של פרויקט נמדדת בכך שהלקוח שלנו מתנהל בנוחות במטבח ויכול לבשל או לארח בהנאה רבה

פלפל מטבחים - משנת 1980​