מטבחים מעוצבים

האם זה בשבילכם?

בשנים האחרונות השתנתה התפיסה הקשורה לעיצוב המטבח, במקום מקום המשמש למטרת בישול בלבד מהווה המטבח של ימינו מקום מפגש לדיירי הבית. בעקבות ההיצע הגדול של מטבחים מעוצבים נדרש ידע מסוים בבחירת המטבח שעונה על דרישותיכם בצורה הטובה ביותר.

  1. הגדרת דרישות:

פעמים רבות בוחרים אנשים לרכוש מטבח בגלל יופיו, אבל קניית מטבח מעוצב צריכה להיעשות במחשבה רבה תחילה. הרי לא תרצו להתלהב ממטבח מסוים שראיתם בחדר התצוגה ולגלות לאחר מכן שהוא אינו ממלא את כל דרישותיכם.

  1. חומרים עמידים:

החומרים מהם עשויים המטבח חשובים מאוד, וודאו שבנוסף ליופי אותו אתם מקבלים מגיעה גם איכות. מטבח מעוצב צריך להחזיק מעמד בביתכם שנים רבות, מטבח העשוי מחומרים זולים לא יאריך ימים.

  1. אחסון:

חללי אחסון ואפשרות סידור פריטי המטבח שברשותכם הוא חשוב מאוד, וודאו שחללי האחסון מתאימים לכם ושלכל מוצר יש מקום מיועד רק לו. פעמים רבות מגלים אנשים שהם שכחו להשאיר מקום למיקרוגל או לאחד ממוצרי החשמל המשמשים אותם.

השינוי באורך החיים בעשור האחרון גרם לשינוי בתפיסה העיצובית שלנו את ביתנו, החדר שעבר את המהפך העיצובי הגדול ביותר הוא ללא ספק המטבח, בעבר היה נהוג לרכוש מטבח סטנדרטי המכיל מספר ארונות ומשטח עבודה, לרוב היה מדובר במטבחים פשוטים שלא הביאו בחשבון את הדרישות הקיימות כיום, דרישות למיקום נוח עבור מוצרי החשמל וארונות ומגירות בעלי ייעודים פונקציונאליים ספציפיים.

 

רכישת מטבח הוא תהליך מורכב המצריך ידע והבנה בשילוב הכנה מדוקדקת, מבחר המטבחים המוצע כיום לבחירתנו הוא רב מאי פעם וקצב התפתחות החידושים המוצעים לנו הוא גדול אף יותר,לכן רכשו מטבח מעוצב העונה במדויק לדרישות הלקוח.

היות ומטבח מעוצב מחזיק לאורך שנים, התייעצו איתנו לפני בחירת העיצוב המושלם עבורכם.   

המטבח המעוצב חייב להיות פונקציונלי ויפה כך שיגרום לכם לחייך בכל פעם שתיכנסו אליו.

חברת פלפל מטבחים מציעה ללקוחותיה ליווי צמוד החל מן הרגע בו עלה הצורך במטבח חדש ועד לסיום בנייתו.

 

פלפל מטבחים - משנת 1980​