אביזרים משלימים

אביזרים משלימים

אביזרים משלימים הוא שמה של קבוצת אביזרים שאנו נוהגים להוסיף לחדרים השונים בבית, עיקר הדגש בהוספת אביזרים משלימים הוא במטבח.

בין האביזרים המשלימים הנפוצים במטבח ניתן למצוא:

ברזים – מבחר הברזים העומדים לשירותינו הוא רב וגדול, כיום אנו יכולים לבחור בברזים פשוטים ובסיסיים בעלי פונקציה אחת או בברזים חכמים המסוגלים לכוון את טמפרטורת המים בצורה דיגיטלית, בחירת ברז למטבח היא נושא עיצובי חשוב מכיוון שבחירה לא מתאימה יכולה לפגוע במראה אותו רציתם ליצור, חשוב מאוד לבחור ברז שיתאים לעיצוב אותו בחרתם וכן שיהיה נוח לעבודה.

כיורים – הכיור הוא פריט חשוב מאוד במטבח במיוחד בשעה בה אנו מבשלים ומנקים, ככל שהכיור גדול יותר יהיה לנו נוח יותר לעבוד במטבח, כמובן אמרה זו תלויה בראש וראשונה בגודל המטבח שלנו, כיום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של כיורים העשויים מחומרים שונים, כיורי חרסינה, כיורי נירוסטה, שיש ופלדה נפוצים מאוד, לכיור חלק חשוב בעיצוב הסופי שמתקבל ולכן כדאי לבחור את הכיור העונה לדרישותיכם בקפידה.

משטחי עבודה – משטחי העבודה הם המשטחים עליהם אנו מבצעים את כל מלאכת הבישול, משטח עבודה גדול ורחב יקל עלינו את ההתנהלות במטבח ויאפשר לנו מרחב עבודה נוח, משטחי העבודה עשויים מחומרים עמידים בפני בלאי כגון מכות ושריטות.
מזה שלושים וחמש שנה מעניקה חברת פלפל שירותי תכנון וייצור מטבחים לפי הזמנה.

חברתנו שמה לה מטרה לספק ללקוחותיה מטבחים באיכות גבוהה כך שמלאכת הבישולים תהיה קלה כל האפשר, חברת פלפל מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של אביזרים משלימים למטבח ולחדר האמבטיה, אביזרים שגם יתרמו עיצוב החדר וגם יהפכו את החיים לקלים יותר.

פלפל מטבחים - משנת 1980​