מקומות אחסון לחדר האמבטיה

כל מה שרציתם לדעת על מקומות האחסון לחדר האמבטיה

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים האינטימיים ביותר בבית, חדר האמבטיה מעניק לנו חלל בו אנו יכולים לנוח ולהירגע לבד או עם בן הזוג, חדר אמבטיה מעוצב המשרה אווירה רגועה ונעימה יכול להפוך את שגרת יומנו לקלה יותר, אמבטיה מעוצבת המציעה לבעליה פינוקים שונים היא חובה בכל בית ודירה.

הפרמטרים שיבטיחו ארון אמבטיה איכותי:

ייעודו של הארון – ארונות אמבטיה משמשים אותנו לאחסנה של פריטים הנחוצים לנו בזמן הרחצה, אנו נוהגים לאחסן בארונות אמבטיה סבונים שונים, שמפו ומרכך שיער, מגבות וחלוקי רחצה, לבנים אישיים, בשמים, פרפומריה ומוצרי קוסמטיקה, לעיתים נוהגים לאחסן בארונות האמבטיה תרופות שונות.
עלינו להתאים את גודלו של הארון לגודלם של הפריטים המאוחסנים בו פריטים כגון מגבות דורשים מקום אחסנה גדול ולעומתם מוצרי הקוסמטיקה לא דורשים מקום אחסנה גדול.
חשוב לוודא שלאחר בחירת ארון האמבטיה תוכלו למצוא מקום לכל הפריטים החשובים לכם.

גודל חדר האמבטיה – חשוב להתאים את ארונות האמבטיה לגודלו של חדר האמבטיה, פעמים רבות בוחרים אנשים ארונות אמבטיה גדולים מדי היוצרים אשליה שחדר האמבטיה הוא חדרון פצפון, אינני טוען שכל חדרי האמבטיה הם גדולים ומרשימים אלא אני טוען שלכל חדר אמבטיה ניתן למצוא את הארון הפרופורציונאלי לגודלו.

חומרים – חדר האמבטיה מתוקף תפקידו נחשב למקום לח ורטוב, בזמן מקלחת הלחות בחדר האמבטיה גדלה דבר היכול לפגוע במשך הזמן בארונות האמבטיה, חשוב לתכנן את ארונות האמבטיה מחומרים עמידים למים ולחות, פעמים רבות אנשים המקלים ראש בנושא זה מגלים שארון האמבטיה החדש שלהם התבלה במהירות ויש להחליפו.

עיצוב כללי – ארונות האמבטיה צריכים להשתלב בעיצוב הכללי של חדר האמבטיה, במידה ובחרנו לעצב את חדר האמבטיה בצבעים כחול ולבן עלינו לוודא שארונות האמבטיה שנרכוש יתאימו לצבעים אלה, כיום ניתן לרכוש ארונות אמבטיה המשלבים בתוכם חלונות זכוכית ופריטי מתכת המגיעים במבחר רחב של צבעים, מרקמים וצורות.

חברת פלפל מטבחים מתמחה בייצור, שיווק ומכירה של ארונות אמבטיה ומציעה ללקוחותיה מבחר רחב של ארונות העשויים מחומרים עמידים במים ובלחות.

חברתנו מתמחה בייצור ארונות  מעוצבים שישתלבו בצורה מוצלחת בכל עיצוב שתבחרו.

פלפל מטבחים - משנת 1980​